Śnieżka

 • Jedno i wielodniowe

  Wyjazdy integracyjne

  Oderwij się od codzienności i naładuj baterie!

 • Przygoda i integracja

  Wycieczki szkolne

  Ahoj przygodo!

 • Dla każdego coś miłego

  Wycieczki tematyczne

  Przeżyj niezapomniane chwile!

Podróże małe i duże

Dobra zabawa, niezatarte wspomnienia, wspaniała atmosfera!

OFERTA
Pieniny

Mialem przyjemnosc zwiedzac z biurem Szwajcarie Saksonska. Musze przyznac ze organizacja, spokoj Pana Tomasza, ilosc ciekawostek historycznych i program byly perfekcyjne. dziekuje za b.interesujacy wyjazd i polecam wszystkim to biuro:)

Tomasz Karpiński

Dziękuję Tomkowi i pani Agnieszce za organizację wycieczki dla pracowników mojej firmy- Lincoln Electric Bester. Pełen profesjonalizm i absolutna troska o uczestników. Z przyjemnością do Was wrócimy:) Polecam!

Sylwia Napierska

Podróże organizowane przez firmę Śnieżka są doskonale przygotowane. Program wycieczek jest bogaty. Przewodnicy życzliwi, kompetentni, z zainteresowaniem się ich słucha. Organizuje wycieczki szkolne we współpracy z ta firma i nie zamienię jej na inna. Z serca polecam

Małgorzata Woźniak

5 czerwcowych dni na Podlasiu. Wycieczkowicze Noworudzkiego UTW są zachwyceni wycieczką. Wszystko na czas, nic biegiem. Pyszne jedzonko – z ciekawostek tatarskie również, a napój z rokitnika i kawa z dodatkami – na zimno! – rewelacja. Organizacja na 6 z plusem. Bardzo dziękujemy i już zapisujemy się na następne, wspólne wyjazdy (ten oczywiście nie był pierwszy). Serdecznie pozdrawiamy.

Noworudzki UTW

Anna Szczepan