Śnieżka

Dzieląc się naszą pasją do podróży, zapraszamy do wspólnych wyjazdów

Są one dedykowane firmom, instytucjom i grupom szkolnym. Programy oparte są na naszej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu w branży turystycznej. Podczas eskapady gwarantujemy świetną zabawę i niezatarte wspomnienia.

Jakość świadczonych usług stawiamy na pierwszym miejscu. Nie konkurujemy zaniżaniem cen i standardów.  Korzystamy ze sprawdzonych przez nas hoteli i miejsc pobytu. Wynajęte autokary spełniają najwyższe standardy. 

Posiadamy koncesję nr 700 wydaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki.

Z przyjemnością opracujemy i zrealizujemy wskazany kierunek wyjazdu, dobierzemy atrakcje i program dnia. 

Zapraszamy
Agnieszka Machnicka-Śnieżek
Tomasz Śnieżek

Podróże małe i duże
Agnieszka Śnieżek
Agnieszka

Z wykształcenia filozofka, z pasji przewodniczka i pilotka wycieczek. Oprowadza zarówno po Poznaniu jak i niemieckich miastach – Dreźnie, Poczdamie, Miśni. Berlinem "uwiedziona na zawsze i bez wybaczenia", pokaże miasto w najcieplejszych odcieniach. Swoją przygodę z turystyką rozpoczęła ponad 17 lat temu pilotując wycieczki, a od 8 lat czuwa w Śnieżce nad organizacyjną stroną imprez.
Swoją najpiękniejszą życiową podróż rozpoczęła w Światowy Dzień Turystyki – witając na świecie córeczkę Łucję.

Tomasz

Absolwent historii Uniwersytetu Wrocławskiego, miłośnik dziejów stron rodzinnych – Gór Sowich. Autor i współautor licznych artykułów krajozawczych, przewodników, map, filmów, książek i folderów o regionie. Pomysłodawca i inicjator licznych akcji – w tym min. remontu wieży widokowej na Wielkiej Sowie. Przewodnik sudecki i pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. W PTTK od 1987 roku. Zachwycony czeską historią i kulturą. Uwielbia Pragę i wciąż odkrywa jej tajemnice. Współtwórca biura podróży Śnieżka. Tata Łucji.

Podróże małe i duże
Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Bezpieczeństwo

Autokary stanowiące najwyższe normy bezpieczeństwa i ekologii

Przewodnicy

Doświadczeni przewodnicy, piloci i kierowcy

Doświadczenie

Sprawdzona baza hoteli i miejsc pobytu oraz punktów gastronomii

Wspomnienia

Autorskie programy , które łączą krajoznawstwo z zabawą i wypoczynkiem

Śnieżka
w liczbach

Z nami wiele lat wspólnych podróży i na pewno jeszcze więcej przed nami!

0
Podróży
0
Zadowolonych klientów
0
Przygód
0
Wycieczek